Ahşap Bodrum Yalıtımı

Ahşap Bodrum Yalıtımı

Ahşap Bodrum Yalıtımı

Ahsap malzemelerin -özellikle de bodrum kısımlarında kullanılıyorlarsa- yalıtımları zorunlu hale gelmektedir. Ahşap malzemelerin su emme ve şişme yapabilmesi,yalıtımı uygulaması iyi yapılmaz ise zamanla çürüme ve haşerelere karşı dayanıksız hale gelme söz konusu olur. STARBOR olarak ahşap bodrum yalıtımı uygulamamız ile meskeninizin toprakla temasının yüksek olduğu alanlarda, uygulanan yalıtım ile kaliteli bir ortam sağlanır. Ahşap bodrum yalıtımı ile en yüksek risk alanları olan bodrumlarınızı özenle koruma altına yalıtım ile alabilmekteyiz.  Yalıtım malzemesi suyu tutmaz ve geçirmez yapısı ile bodrumun betonarme kısmına zarar gelmesini engellemektedir. Bunun yanı sıra ortamı nem ve rutubetten koruyarak çürümeyi önler. Yalıtım malzemeleri böcek ve haşerelere karşı oldukça dayanıklı olduğundan, sizlerin ahşap yapılarınızı koruma altına almaktadır.

Starbor, ahşap bodrum yalıtımı hizmetinde uzman ekibi, özel ürünleri ve uygulama teknikleri sayesinde binalarınızı tamamen koruma altına alınmaktadır. Bodrum katlarının yalıtımının gerçekleştirlmesi çok önemlidir. Bunun nedeni ise bahsi geçen bölgenin binanın temelini oluşturuyor olmasıdır. 

Bulunduğunuz şehrin bayisine ulaşmak, fiyat almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak isterseniz 0850 888 9 444'ü arayarak şehrinizin plaka kodunu tuşlayabilir veya https://www.starbor.com.tr/bayilerimiz.html?il=21 linkine tıklayarak tüm bayilerimizin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.