Ahşap Bodrum Yalıtımı

Ahşap Bodrum Yalıtımı

Ahşap Bodrum Yalıtımı

Ahsap malzemelerin özellikle bodrum kısımlarında kullanılarak yapımı sağlanan bir ortam ise yalıtım kesinlikle şart olmaktadır. Ahşap malzemelerin su emme ve şişme yapabilmesi, iyi yalıtımlar yapılmaz ise zamanla çürüme ve haşerelere karşı olarak dayanıksız olması gibi birçok durum mevcuttur. Starbor olarak sizlerin ahşap bodrum yalıtımı uygulamamız ile meskeninizin toprakla temasının yüksek olduğu alanda gerekli yalıtımlar ile korumalar yaparak daha kaliteli bir alan oluşturmaktadır. Bodrum kısımlarının toprakla sürekli olarak temas halinde olması yağmurların veya su geçiş alanlarının olabileceği bunlarında bodrumun betonarme yapısına yüksek zararlar vererek binanızın ömrünü azarlatabilmesi söz konusudur. Ahşap bodrum yalıtımı ile en yüksek risk alanları olan bodrumlarınızı özenle koruma altına yalıtım ile alabilmekteyiz. Su geçirmek yalıtım malzemeleri ile özenle yüzeyleri iç veya müsaitlik durumuna göre dışardan yapılacak olan yüzey yalıtımı ile korunmaktadır. Yalıtım malzemesi suyu tutmaz ve geçirmez yapısı ile bodrum betonarmesine zarar vermesini engellemektedir. Bunun yanı sıra nem ve rutubetten koruyarak çürümeyi önler. Yalıtım malzemeleri böcek ve haşerelere karşı oldukça dayanıklı olmakla beraber sizlerin ahşap yapılarınızı koruma altına almaktadır.

Starbor sizlere ahşap bodrum yalıtımı hizmetinde uzman ekibi ile özel ürünleri ve uygulama teknikleri sayesinde binalarınız tamamen koruma altına alınmaktadır. Bodrum katlarının yalıtımı önemi her daim yüksektir bunun nedeni binanın temelini oluşturuyor olmasıdır. Sizlerde müşteri memnuniyet ile anılan Starbor firması ile yüksek seviye yalıtım uygun fiyat ile bu hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesine kadar uzanan bayi ağı ile sizlere kaliteli hizmeti ayağınıza getirmektedir. Bizlere gerek bayilerimizden veyahut web sitemiz üzerinden yer alan iletişim adreslerimizden bizler ulaşabilirsiniz.