Yalıtım

Yalıtım

Yalıtım

Binalarınız zamanla belirli dış etkilerden aşınmalar ve yıpranmalara uğramaktadır. Bu yıpranmaları azaltmak ve binaların ömürlerini uzatmak için yalıtım yapılarak destek sağlanmaktadır. Yalıtım sayesinde bina verimliliği üst düzeylere çıkarak hem içerinde yaşayan bireylere daha kaliteli bir yaşam sunmaktadır.  Dış etkilerden korunan bina finansal olarak da içerisindeki bireylere bütçe de avantajları sağlamaktadır.  Uygulanan yalıtım ana olarak ısı, ses, su ve yangın alanında başarılı korumalar sağlamaktadır. Isı yalıtımı sayesinde binanızın kışın ısı kaybını önleyerek ısıdan tasarruf sağlamaktadır. Ses yalıtımı ile bina çevresinde oluşan tüm gürültüyü engelleyerek bina içerisinde huzurlu bir yaşam sunar. Uygulanan yalıtım binanızı yağmurlu hava koşullarında su yalıtımı ile koruyarak sızmalara ve binanızın betonarme yapısına verebilecek hasarı engellemektedir. Starbor tarafından uygulanan yalıtım tamamen yanmaz maddelerden oluşmaktadır. Bu sayede sizleri oluşacak olan dış yangınlardan korur.

Yalıtım uygulanmaması durumunda binanızda ve içerisinde yaşayan tüm bireyleri rahatsız edecek birçok sorun ortaya çıkacaktır. Bunlardan en önemlisi binanız tüm olumsuz dış etkilerden koruyacak bir yalıtım olmadığından dolayı beton daha çabuk yıpranacaktır. Üst katlarda yaşayan bireylerin su sızıntı ve kışın soğuk, yazın sıcaklık sorunları baş gösterecektir.

Starbor firması olarak sizlere binalarınızın her açıdan yalıtım yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz. Uzun süreli ve kaliteli bir yaşam sürülebilmesi için tüm binalarda yalıtım yapılması gerekmektedir. Uygulanacak olan tüm hizmetler belirli ve tanınmış alanında uzman ekibi çalıştıran firma tercihi çok önemlidir. Starbor olarak sizlere yılların tecrübesi ve her alanda uygulanan yalıtımın kalitesi bilinmektedir. Bünyemizde alanında uzman personel ile Türkiye’nin her bir il ve ilçesinde aynı kalitede hizmeti sunabilen nadir firmalar arasındadır. Tamamen sizlerin binalarının bulundukları coğrafi konum ve istenilen yalıtım türüne göre uygulamalar ve projeler hazırlayarak sizlere sunmaktayız.